O nas Gastronomia Konferencje Atrakcje Oferty specjalne Ferie z wnukiem 2021 Nasi partnerzy Koperta Życia Galeria Regulaminy i RODO Oferty pracy Certyfikaty ISO polski deutsch english
Wczasy Odnowa biologiczna Turnus rehabilitacyjny Pobyty grupowe NFZ Cennik Kontakt Bezpieczni Goście

Wczasy

Wczasy

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy DOZAMEL w Kołobrzegu to doskonałe miejsce na wypoczynek i relaks nad morzem przez cały rok.

Położenie zaledwie 250 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży, nagrodzonej w 2016 roku Błękitną Flagą - wyróżnieniem nadawanym kąpieliskom wyróżniającym się m.in. bezpieczeństwem i czystością, zachęca do wypoczynku, spacerów i plażowania.

Ośrodek posiada 214 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-osobowych, oraz pokojach typu studio zlokalizowanych w czterech jednopiętrowych pawilonach.

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizor, telefon, sprzęt plażowy, lodówkę, ręczniki oraz suszarkę do włosów.

Na terenie  obiektu można korzystać z bezpłatnej sieci WiFi.

Nasza gastronomia oferuje pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie. Stosownie do Państwa preferencji mogą Państwo wybrać same śniadania.

Duży, ogrodzony teren rekreacyjny, na którym położony jest ośrodek, został przygotowany w taki sposób, aby zarówno dorośli, jak i nasi najmłodsi Goście, czuli się tu doskonale. Przyjemnym umileniem czasu będzie relaks na ławce w otoczeniu zieleni, zabawa przy ognisku i grill, a także odpoczynek w ogródku letnim z barem. Dla dzieci urządziliśmy kolorowy plac zabaw.

Zachęcamy naszych Gości również do aktywnego wypoczynku i poznawania piękna kołobrzeskiej przyrody. Oferujemy wypożyczenie rowerów oraz kijków do Nordic Walking.

Gdy pogoda nie sprzyja plażowaniu, zapraszamy do skorzystania z innych atrakcji Ośrodka DOZAMEL. W naszej bazie rehabilitacyjnej mogą Państwo oddać się przyjemnościom płynącym z zabiegów odnowy biologicznej - masaży, okładów borowinowych, kąpieli solankowych i wielu innych. Organizujemy wieczorki taneczne i występy artystyczne w kawiarni, a także liczne wycieczki z przewodnikiem po Kołobrzegu i okolicy. Również dzieci mają swój pokój gier i zabaw. Nad programem artystyczno-rozrywkowym czuwa nasza pani animator.

 

Atrakcje w okolicy