O nas Gastronomia Konferencje Atrakcje Oferty specjalne Ferie z wnukiem Nasi partnerzy Koperta Życia Galeria Regulaminy i RODO Oferty pracy Certyfikaty ISO polski deutsch english
Wczasy Odnowa biologiczna Turnus rehabilitacyjny Pobyty grupowe NFZ Cennik Kontakt Bezpieczni Goście

Ferie z wnukiem

Ferie z wnukiem

Zarezerwuj pobyt już dziś!

94 35 33 700 lub orw@ow.kolobrzeg.pl

Sprawdź na: www.feriezwnukiem.pl

7 DNI JA I MÓJ WNUK to specjalna oferta zimowych turnusów wypoczynkowych, stworzona z myślą o dzieciach i ich dziadkach, podczas których będą mogli umocnić swoje wspólne relacje w uzdrowiskowym klimacie.

Podczas tygodniowego turnusu zadbaliśmy o szereg atrakcji dla wszystkich gości. Zapewniamy wspólne zajęcia integracyjne oraz zajęcia grupowe. Seniorzy będą mogli zrelaksować się na różnych zabiegach fizjoterapeutycznych i odnowy biologicznej.

W tym czasie, dzieci wykorzystają czas wolny od zajęć szkolnych na zabawie pod okiem naszego doświadczonego animatora, który zapewni im aktywny wypoczynek pełen gier i zabaw. Przygotowaliśmy na tę okazję specjalne atrakcje takie jak Dzienniczek Odkrywców, dzięki czemu dzieci będą mogły podzielić się z rodzicami tym jak miło spędziły czas ze swoimi dziadkami.

Zobacz naszą pełną ofertę na www.feriezwnukiem.pl

Dziadek babcia wnuk

 Odetchnij z nami świeżym powietrzem!

Miasto Kołobrzeg cieszy się wyśmienitą aurą i najczystszym powietrzem w województwie nawet zimą. Duża zawartość jodu i brak smogu są zbawienne dla zdrowia, zwłaszcza w porze zimowej kiedy to zanieczyszczone powietrze na terenie większości naszego kraju staje się źródłem wielu dolegliwości. Wyśmienita lokalizacja naszego ośrodka zachęca do wspólnych spacerów do pobliskiego parku lub wzdłuż kołobrzeskiej plaży, która znajduje się w odległości jedynie 150m.

GWARANTUJEMY profesjonalna obsługę, satysfakcję z pobytu i mnóstwo uśmiechu!

U nas UMOCNISZ swoją relację z wnukami i dasz im bezcenne wspomnienia!

Odwiedź nas na:   Facebook     Instagram

Terminarz pobytów*:  recepcja

 

Babcia/ Dziadek + Wnuk        1750,00 zł 

Babcia + Dziadek+ Wnuk       2700,00 zł 

Kolejne dziecko do lat 13         750,00 zł

(w tym samym pokoju - pakiet 7-dniowy)

 

W cenie pakietu:

  • 7 noclegów w komfortowych pokojach 2 osobowych z łazienką (zdjęcia pokoi)
  • Pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje (możliwość wyboru dania obiadowego dla dziecka)*
  • Prezent powitalny dla dziadków i dzieci
  • Program animacyjny uwzględniający potrzeby wnuków i dziadków (zajęcia plastyczne, taneczne, sportowe, edukacyjne, konkursy z nagrodami)
  • Gimnastyka dla dzieci
  • Zorganizowane atrakcje również poza terenem obiektu (m.in. Morska Przygoda, lekcja muzealna, lodowisko)
  • Dzienniczek Odkrywców dla każdego uczestnika dzięki któremu będzie mógł utrwalić swoje wspomnienia
  • Zdjęcie pamiątkowe

* aktualnie wszystkie posiłki są serwowane do stołów.

 

Ferie all inclusive z pełnym wyżywieniemKucharka

Zapewniamy pełne wyżywienie przygotowane specjalnie na miejscu przez naszego Szefa Kuchni. Mając na uwadze potrzeby naszych gości, oferujemy możliwość dostosowania pożywienia do Państwa indywidulanych potrzeb. Oferujemy specjalnie diety, dla tych gości, którzy muszą uważać na poziom cukru, cholesterol, są na diecie bezglutenowej bądź mają różne alergie i nietolerancje pokarmowe.

 

postac Przykładowe atrakcje

Nasz program atrakcji dla dzieci jest przeznaczony głównie dla wieku szkolnego 7-13 lat. Dzieci po przyjeździe otrzymują specjalnie przygotowany na tę okazję Dzienniczek Odkrywców, w którym będą mogły zbierać m.in. pieczątki, rozwiązywać zadania i przeżyć wspólną przygodę! Jeżeli uda im się zwycięsko ukończyć przygodę otrzymają od nas Certyfikat Odkrywcy. Będzie możliwość wysłania naszych autorskich pocztówek z pozdrowieniami do rodziców.

Do dyspozycji gości pozostawiamy plac zabaw, kącik dziecięcy z mnóstwem zabawek i kredek. Nasz animator przygotował różnego rodzaju zabawy muzyczne (karaoke, bal przebierańców), kulinarne (zdobienie ciasteczek, przygotowanie pizzy), ruchowe (podchody, poszukiwanie skarbów, lepienie bałwana, przeciąganie liny, spotkanie z klubem piłkarskim), manualne (przygotowanie pamiątek z masy solnej, malowanie twarzy, zdobienie koszulek), a także różnego rodzaju konkursy.

Wspólnie będzie można się zrelaksować na spacerze, zajęciach integracyjnych, wieczornych zabawach, a nawet podczas Talent Show.

Podczas gdy dzieci będą pod opieką naszego animatora, dziadkowie będą mogli oddać się zabiegom odnowy biologicznej, masażom, okładom borowinowym czy kąpielom solankowym.

 

*Warunkiem uruchomienia usługi jest zgłoszenie minimum 10 dzieci (7 -13 lat)

*Cena pakietu nie obejmuje opłaty uzdrowiskowej, (płatna gotówką w recepcji )

 

Informacje i rezerwacja:

Ośrodek Rehabilitacyjno -Wypoczynkowy DOZAMEL
UL. Kościuszki 20
78-100 Kołobrzeg
tel 94 35 33 700, 94 35 33 802
email: orw@ow.kolobrzeg.pl

 

Atrakcje w okolicy